Out of Control Vol. 3

Out of Control Vol. 3 – w oczekiwaniu na premię… 

out of control

Out of Control Vol. 3 -to już trzecia składanka spod szyldu Plexus of Infinity, która uwieńczy trzeci rok działalności bydgoskiej wytwórni. Czego się spodziewać? Tak jak w odsłonach wcześniejszych – totalnej różnorodności. W oczekiwaniu na premię  (7.02) przedstawiamy profil każdego z artystów. 

• Glątwa •

 Muzyka którą wykonują to eksperymentalny electroclash łączący w sobie ciemne, głębokie brzmienia syntezatorów z przestrzenną gitarą, a wszystko to podszyte jest myślą rumuńskiego filozofa Emila Ciorana, który jest duchowym przewodnikiem albumu. Na pytanie o konkretny gatunek Glątwa zawsze odpowiada to samo: „Soundtrack do myśli”.

• Shroomodore •

Shroomodore. Syn czterech córek – Agoni, Euforii, Fortuny i Nory. Każda z nich to inna część jego wnętrza. Agonia, córa bólu. Symbolizuje lęk przed światem i wizje upadku cywilizacji ludzkiej. Druga, Euforia to nieskończona miłość. Daje nadzieję, że jeszcze wszystko można zmienić. Że ludzkość znów odnajdzie swoje ideały. Fortuna – bogactwo wewnętrzne i pokłady empatii. Chęć pomocy wszystkim, nawet wrogom. Ostatnia, Nora, to skryte fantazje i pomysły ukrywające się w najgłębszych zakamarkach wyobraźni. Z czterech powstało jedno, co dalej? Nikt nie wie.

• Steel Drunk • 

Steel Drunk – rock ‚n rollowa banda outsiderów, którzynie mają już nic do stracenia. Po wielu perturbacjach w składzie i ponad 5 latach podróży przez obskurne kluby i ciasne zadymione puby oraz wydaniu energetycznego, punk-hard-blues-rockowego longplaya „Hard Work Hard Cock, Hard Rock” powracają ze zdwojoną siłą, nową formułą i przede wszystkim – nowym materiałem!

 


>> Out of Control Vol. 2

>> Out of Control Vol. 1

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *